קטגוריה: כדורעף חופים

עונה השנייה של ליגה כדורעף חופים לחרשים

עונה השנייה של ליגה כדורעף חופים לחרשים יצאה לדרך עם ליגות גברים עם 11 זוגות גברים (מוחלקת ל2 אזורים תל אביב וראשל"צ/אשדוד) ונוער בנים ובנות בגילאי 14-18 עם 6 זוגות, לראשונה אי פעם.

 

ליגה כדורעף חופים 2018 – פיינל פור גברים

חצי גמר ראשון – יגון גגון – אנדריי מארינצנקו – ודים סיונקו נגד ארקדי אפרימוב – מישה פלדמן 17:21, 11:21 – 0:2

חצי גמר שני – איגור זנקו – סמי זנקו נגד מאיר סמימי – איסקנדר קחרמונוב – יניב עופרי 11:21, 21:15, 15:11 – 2:1

 

מקומות 3/4 – ארקדי אפרימוב – מישה פלדמן נגד איגור זנקו – סמי זנקו 21:14, 11:21, 15:11 – 2:1

 

גמר – מאיר סמימי – איסקנדר קחרמונוב – יניב עופרי נגד יגון גגון – אנדריי מארינצנקו – ודים סיונקו 21:19, 21:16 – 2:0

 

זוכים וזוכות:

גברים:

מקום 3 – סמי זנקו ואיגור זנקו

מקום 2 – יניב עופרי, איסקנדר קחרמונוב ומאיר סמימי

מקום 1 ואלופי הליגה – יגון גגון ואנדרי מארינצקו!

 

נוער בנים:

מקום 3 – טמיר קחרמונוב, גל אליקשבילי ודויד רוזנבלט

מקום 2 – מייקל עופרי ומארק בורדייני

מקום 1 ואלופי הליגה – דינסטי ריינליב וניקון ריינליב

 

נוער בנות:

מקום 2 – לירון סיבוני ועדן סיבוני

מקום 1 ואלופות – מישל זנקו וסאמי עופרי

 

כל הכבוד לכל זוכים, זוכות ולכל המשתתפים תודה שוב.

 

היה לנו חשוב לפתח ספורטאים צעירים וצעירות כי הם דור הבא שלנו וגם שלכם !

 

אס״ח מודה מאד לאבי בוקלר על עבודתו מוצלחת כמנהל ליגה כדורעף חופים.

ליגה כדורעף חופים לחרשים עונה 2017 הגיעה לסיומה במשחקי הגמר לגברים ונשים !

ליגה כדורעף חופים לחרשים עונה 2017 הגיעה לסיומה במשחקי הגמר לגברים ונשים !

 

הוכרזו אלופים ואלופות ומצטייני העונה.

משחקי גברים:
רבע הגמר:
איגור זנקו וסמי זנקו מול תומר דרזנר, איליה רוחאנה ואליהו סלם – 0:2 – 11:21, 5:21
אלושה קלרמן וזלמן אליישיב מול מאיר סמימי, איסקנדר קחרמונוב וארקדי אפרימוב – 2:1 – 21:15, 20:22, 16:14
יגון גגון ואנדרי מארינצנקו מול אדיר זריהן, שלומי אסרף ואושרי כסיף – 0:2 – 14:21, 10:21
מייקל קדוש, מיכאל פלדמן ומשה שרקה מול כפיר בן חמו, שי קרפובנסקי וסער ינקו – 0:2 – 19:21, 12:21
חצי הגמר:
איגור זנקו וסמי זנקו מול מאיר סמימי, איסקנדר קחרמונוב וארקדי אפרימוב – 2:0 – 21:14, 21:13
יגון גגון ואנדרי מארינצנקו – מייקל קדוש, מיכאל פלדמן ומשה שרקה – 0:2 – 21:6, 21:12
הגמר:
מאיר סמימי, איסקנדר קחרמונוב וארקדי אפרימוב מול יגון גגון ואנדרי מארינצנקו – 2:1 – 21:14, 15:21, 15:8

יגון גגון ואנדרי מארינצנקו אלופי כדורעף חופים לחרשים 2017 !

משחקי הנשים:
שלב 1:
ענת טל ואנה ואטאשצוק מול גאניה גרינשטיין ואלנה אבייבה – 2:0 – 21:13, 21:11
ויקה ריינליב ואילנה ריינליב מול מדלן קלרמן ו-ויקטוריה פרנצביץ – 2:1 – 21:11, 12:21, 15:8
נטלי אסא, לוטם גרביוס וליזי שלום מול ימית שריקי וגיתית בן מוחה – 2:1 – 21:13, 17:21, 15:6
שלב 2:
גאניה גרינשטיין ואלנה אבייבה מול מדלן קלרמן ו-ויקטוריה פרנצביץ – 0:2 – 12:21, 18:21
ימית שריקי וגיתית בן מוחה מול מדלן קלרמן ו-ויקטוריה פרנצביץ – 2:0 – 22:20, 21:19
ימית שריקי וגיתית בן מוחה מול גאניה גרינשטיין ואלנה אבייבה – הופסק – 21:10, 16:18

גאניה גרינשטיין ואלנה אבייבה אלופות כדורעף חופים לחרשים 2017 !

טקס המצטיינים:
גברים:
תגלית העונה – סמי זנקו
שחקן הוגן – יגון גגון
שחקן המצטיין – מיכאל פלדמן
נשים:
תגלית העונה – מדלן קלרמן
שחקנית הוגנת – ימית שריקי
שחקנית המצטיינת – גאינה גרינשטיין

גם הוענקו גביעי הוקרה תודה ליגון גגון ויניב עופרי (לא נכח) על עזרה רבה בשימוש והבאת ציוד למשחקי ליגה

להתראות בעונה הבאה 2018 !

ליגה כדורעף חופים לחרשים החלה לאחר הפסקה של שנים.

ליגה כדורעף חופים לחרשים החלה לאחר הפסקה של שנים.

 

ביום שבת האחרון 25.3.17 ליגה כדורעף חופים גברים ונשים יצאה לדרך בחופי תל אביב ואשדוד.
והנה תוצאות משחקים:

 

אזור מרכז, חוף גורדון, תל אביב – גברים
ארקדי אפרימוב ואיסקנדר קחרמונוב נגד אדיר זריהן ושלומי אסרף – 21:15, 21:166 – 2:0
יצחק קידר וישראל בוסיוק נגד איגור זנקו וסמי זנקו – 21:15, 21:15 – 2:0
גל אלקשווילי ויניב עופרי נגד יצחק קידר וישראל בוסיוק – 19:21, 9:21 – 0:2
איגור זנקו וסמי זנקו נגד אדיר זריהן ושלומי אסרף – 15:21, 11:21 – 0:2
יצחק קידר וישראל בוסיוק נגד ארקדי אפרימוב ואיסקנדר קחרמונוב – 18:21, 8:211 – 0:2
ארקדי אפרימוב ואיסקנדר קחרמונוב נגד גל אלקשווילי ויניב עופרי – 19:21, 10:211 – 0:2

 

אזור דרום, חוף באר שבע, אשדוד
גברים
יגון גגון ואנדרי מארינצקו נגד אלושה קלרמן וזלמן אלישייב – 21:7, 16:21, 8:155 – 1:2
אשוט אקופיאן ואלכסנדר מילנצן נגד יגון גגון ואנדרי מארינצקו – 21:16, 21:17 – 2:0
אלושה קלרמן וזלמן אלישייב נגד אשוט אקופיאן ואלכסנדר מילנצן 13:21, 18:211 – 0:2

נשים
גאניה גרינשטיין ואלנה אבייבה נגד מדלן קלרמן ו-ויקטוריה פרנצביץ -9:21, 10:211 – 0:2

 

ליגת אזור צפון תתחיל בשבוע הבא.